.

.

Најбоља цена
1-1/4 НОСИЛАЦ ТЕРМИНАЛНОМ СЕКАЧИ Р8 АДАПТЕР АЛАТ за Млевење Мостового луке

1-1/4 НОСИЛАЦ ТЕРМИНАЛНОМ СЕКАЧИ Р8 АДАПТЕР АЛАТ за Млевење Мостового луке

RSD 22.00

Наличност
На лагеру

1-1/4" Адаптер терминалном секачи.Добро : 1-1/4" ; Величина конусности : Р8. Прецизни заземленный концентрический ; Заземленный врат и рупа, термообработанные за двоструке тачности.Веатхеред и полиране ; Произведен за високо квалитетних челичних отковака.Број : 1 ; Тежина : 4 килограма.

Опции за продукта

Сродни производи